کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری- اخبار کنفرانس
بیانیه پایانی دوازدهمین کنفرانس بیانیه پایانی دوازدهمین کنفرانس

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ | 

بیانیه پایانی دوازدهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری
تهران 12/12/1396 -  دانشگاه خاتم

بمنظور ارتقاء بهره وری تا رسیدن به نقطه مطلوب ما شرکت کنندگان در دوازدهمین کنفرانس کیفیت و بهره وری خواستار تحقق اهداف مشروحه زیر می باشیم:
 
1- استمرار سالیانه همایش ملی کیفیت و بهره وری و تقدیر از فعالان حوزه کسب و کار در صنعت برق.
2- تشریک مساعی با موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان ملی بهره وری ایران بمنظور تحقق سیاستهای ارتقاء بهره وری انرژی در دستگاههای اجرائی با توجه به برنامه ششم توسعه.
3- تعیین نیاز، برنامه ریزی و اجرای آموزشهای خاص مروجین بهره وری بویژه ارتقاء توان اجرائی سازمانها (Execution) با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران.
4- ارزیابی شاخص های کارائی و اثربخشی سازمانهای دولتی و خصوصی در صنعت برق و مقایسه آنها از طریقBenchmarking و تقدیر از برترین ها.
5- تهیه بانک اطلاعاتی مکتوب و الکترونیک متخصصین و صاحب نظران حوزه های کیفیت و بهره وری در صنعت برق.
6- تداوم تهیه فیلم گفتگو با پیشکسوتان حوزه های کیفیت و بهره وری در صنعت برق و پخش از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.
7- تدوین شاخص های ارزیابی بهره وری سازمان های دولتی و خصوصی در صنعت برق با تعریف جایزه ملی تعالی بهره وری با اهداء لوح تقدیر و تندیس های مربوط به این صنعت
8- از انجمن های بهره وری و صنفی نیروگاه های کشور می خواهیم در خصوص تشکیل دبیرخانه ناظر استانداردهای بین المللی IEC بویژه   IEC/Tci23:Standardization of the management of Assets in power system   تا نتیجه نهایی اقدامات لازم  انجام دهد.
9- تقویت رسانه ای مطلوب جهت ارتقاء فرهنگ کیفیت و بهره وری در کشور
                                                     نشانی مطلب در وبگاه کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری:
http://nqpc.ir/find.php?item=1.55.46.fa
برگشت به اصل مطلب